„50+” I Archidiecezjalny (Ogólnopolski) Turniej Piłki Nożnej dla Oldbojów

„50+”
I Archidiecezjalny (Ogólnopolski) Turniej Piłki Nożnej dla Oldbojów 
Cel Turnieju: - permanentna troska o zdrowie i kondycję w każdym wieku (ruch zamiast leków), - dobre wykorzystanie wolnego czasu (całoroczne treningi, aby móc rozgrywać mecze), - integracja społeczna, - sportowa rywalizacja i dbanie o piłkarskie umiejętności, - zagospodarowanie sportowej emerytury byłych piłkarzy, - ożywienie więzi parafialnych i międzypokoleniowych, - promocja sportu jako antidotum na apatię.

III HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI KSIĘŻY I KLERYKÓW W TENISIE ZIEMNYM

III HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI KSIĘŻY I KLERYKÓW W TENISIE ZIEMNYM Nazwa turnieju III Halowe Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w Tenisie Ziemnym 2022 Organizator Ks. Krystian Sobczak (nr tel.502 013 334), Ks. Józef Mikołajczak współorganizator Park Tenisowy Tarnowo Podgórne Termin rozegrania turnieju 07-09.02.2022

Msza św. w intencji zmarłych sportowców, działaczy sportowych i kibiców

Msza św. w intencji zmarłych sportowców, działaczy sportowych i kibiców

W niedzielę 7 listopada 2021r. w Poznańskiej Farze sprawowana była Msza św. w intencji zmarłych sportowców, działaczy sportowych i kibiców z Wielkopolski. Eucharystii przewodniczył ks. Marcin Mańczak – Archidiecezjalny Duszpasterz Sportowców.

Olimpijski opłatek sportowców

Olimpijski opłatek sportowców odbędzie się w Warszawie, w Centrum Olimpijskim Jana Pawła II, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 21 grudnia o godz. 14.00. Spotkanie organizuje Polski Komitet Olimpijski.

Zapłonął olimpijski ogień w Olimpii

Zapłonął olimpijski ogień w OlimpiiW poniedziałek 18 października 2021 roku w starożytnej Olimpii zapłonął olimpijski ogień. Pochodnia, od której zostanie rozpalony znicz olimpijski XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, dotrze do stolicy Chin 4 lutego podczas ceremonii otwarcia igrzysk.

Gala Olimpijska Tokio 2020

Gala Olimpijska Tokio 2020 W Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbyła się 11 pażdziernika uroczysta Gala Olimpijska podsumowująca Igrzyska XXXII Olimpiady Tokio 2020. Polski Komitet Olimpijski wraz ze swoimi Sponsorami oraz Partnerami uhonorował dokonania polskich olimpijczyków w Japonii, skąd przywieźli oni 14 medali (4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych) – najwięcej w XXI wieku.

25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu

25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w FutsaluW dniach 8-10 października odbyły się w Krakowie 25 Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu. Wzięło w nich udział ponad 250 zawodników/czek z następujących stowarzyszeń lokalnych SALOS: Czerwińsk, Kutno, Lubin, Kraków Piast, Kraków Różana, Połczyn Zdrój, Przeczno, Suwałki, Świętochłowice, Zyrardow.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna w interakcyjnej perspektywie" i spotkanie wigilijno-świąteczne

Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna w interakcyjnej perspektywie" i spotkanie wigilijno-świąteczne odbędzie się 11 grudnia 2021 roku w Domu Rekolekcyjno - Formacyjnym w Warszawie na Bielanach, ul. Dewajtis 3. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
czytaj więcej

Olimpijski opłatek sportowców

Olimpijski opłatek sportowców odbędzie się w Warszawie, w Centrum Olimpijskim Jana Pawła II, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 21 grudnia o godz. 14.00. Spotkanie organizuje Polski Komitet Olimpijski.
czytaj więcej

Rozważanie na grudzień

Adwent

Adwent jest synonimem nadziei na powrót Chrystusa. On ciągle do nas przychodzi w swoim Słowie, w sakramentach świętych. Jednak oczekujemy również Jego ostatecznego przyjścia przy końcu czasów, kiedy wszyscy poznamy całą prawdę o Bogu. Dlatego też w czasie Adwentu Słowo Boże stawia przed wiernymi zadanie wzmożonej duchowej czujności, otwarcia serc i umysłów dla Chrystusa. Mamy dobrze przygotować się na spotkanie z Panem, aby ten dzień nie zaskoczył nas "jak złodziej w nocy".
czytaj więcej

Goście

Bardzo się cieszę, że taka strona powstała. Jestem z wami i po waszej stronie.
czytaj wiecej