Rekolekcje duszpasterzy sportowców

Rekolekcje duszpasterzy sportowcówRekolekcje duszpasterzy sportowców odbędą się w dniach 25-28 września 2023 roku w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2, które poprowadzi ks. bp Edward Dajczak

34. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży

34. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i MłodzieżyInauguracja 34. Parafiada odbyła się 9 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach. Eucharystii przewodniczył bp Radosław Orchowicz, biskup pomocniczy diecezji gnieźnieńskiej, który przekazał pozdrowienia od abpa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski. Mszę Świętą koncelebrował o. Mateusz Pindelski, Prowincjał Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów. Po Eucharystii odbyła się ceremonia otwarcia – zapalenie znicza, wniesienie flagi tegorocznej Parafiady oraz złożenie przysięgi w imieniu sportowców i sędziów.

17 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halową

17 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halowąKsięża piłkarze z diecezji zamojsko-lubaczowskiej zdobyli złoty medal mistrzostw Polski w halowej piłce nożnej. Tym samym obronili tytuł z ubiegłego roku, pokonując w finale drużynę diecezji kieleckiej. Trzecie miejsce przypadło reprezentacji archidiecezji gdańskiej. Najlepszym zawodnikiem został ks. Paweł Łuczak z Gdańska.

31. Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

31. Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej odbędą się w dniach 22-24 września 2023 roku w Kielcach. Ponad 800 młodych sportowców będzie rywalizować w czterech kategoriach wiekowych i w czterech dyscyplinach sportowych: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka i tenis stołowy

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców odbędzie się w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2 dnia 25 września 2023 roku o godzinie 17.00.

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców odbędą się w dniach 25-28 września w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie. Rekolekcje poprowadzi ks. biskup Edward Dajczak.

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowcówJesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców odbędzie się 25 września o godz. 17.00 w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców odbędą się w dniach 25-28 września w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie. Rekolekcje poprowadzi ks. biskup Edward Dajczak.
czytaj więcej

Rozważanie na wrzesień

Wielka siła modlitwy

To spotkanie przywodzi mi na myśl podobne spotkania z przeszłości, które były bardzo piękne i głęboko wpisały mi się w pamięć. Przyglądanie się temu życiu, wypełnionemu miłością do Pana, temu życiu Maryi — którą całkowicie pochłania słuchanie Pana, czyli słuchanie słowa Bożego, skierowanego przez Boga do dzisiejszej ludzkości — jest dla mnie zawsze źródłem wielkiego natchnienia, wielkiego pokrzepienia.
czytaj więcej

Goście

Mam zaszczyt i radość powitać na stronie duszpasterstwa sportowców w imieniu Ks. Bp Mariana Florczyka, delegata ...
czytaj wiecej