SALOS FAMILY CAMP

SALOS FAMILY CAMP ( spotkanie sportowo-kulturalno-formacyjne) rodzin Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP odbędzie się w dniach 25-28.06. 2022 roku w Czerwińsku nad Wisłą.

XVI Pielgrzymka rowerowa

XVI Pielgrzymka rowerowa na trasie Kielce - Kałuszyn odbędzie się 15 maja. Serdecznie zapraszamy.

30 Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców na Jasną Górę

30 Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców na Jasną Górę odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.

Wiosenne spotkanie duszpasterzy ODWOŁANE

Wiosenne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców, które zostało zaplanowane na 25 kwietnia w Warszawie zostało w tym terminie ODWOŁANE.

Księża z diecezji zamojsko-lubaczowskiej mistrzami Polski w halowej piłce nożnej

Księża z diecezji zamojsko-lubaczowskiej mistrzami Polski w halowej piłce nożnejW Bochni zakończyły się XVI Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Zwyciężyła reprezentacja diecezji zamojsko-lubaczowskiej, drugie miejsce zajęła drużyna diecezji kieleckiej, zaś trzecie miejsce wywalczył gospodarz turnieju – zespół diecezji tarnowskiej. Do turnieju przystąpiło szesnaście drużyn.

Szachowe zmagania Duchowieństwa i Wojska Polskiego

Szachowe zmagania Duchowieństwa i Wojska Polskiego
28 lutego 2022 w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie-Rembertowie miał miejsce IV drużynowy mecz szachowy Wojsko Polskie – Duchowieństwo. Mecz, składający się z 9 rund, został rozegrany systemem Scheveningen, polegającym na tym, że każdy zawodnik jednej drużyny gra z każdym zawodnikiem drugiej drużyny. Grano tempem 7’+3” (dla każdego zawodnika po 7 min. na partię oraz po 3 sek. za każde wykonane posunięcie). W sumie rozegrano 81 partii.

XVI Mistrzostwa Polski Księży w halowej piłce nożnej BOCHNIA 22-23 kwietnia 2022 r.

XVI Mistrzostwa Polski Księży w halowej piłce nożnej
BOCHNIA 22-23 kwietnia 2022 r.
Rozgrywki w grupach /liczba grup zależna od ilości zgłoszonych drużyn/: Hala Widowiskowo – Sportowa /Bochnia, ul. J. Poniatowskiego 32/ Hala Sportowa przy I Liceum Ogólnokształcącym / ul. Ks. Czaplińskiego 1/ Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Bochni / ul. Windakiewicza 23/ Hala Widowiskowo - Sportowa przy Szkole Podstawowej w Łapczycy /Łapczyca 334, 3 km od Bochni w stronę Krakowa/

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

Zmiana miejsca rekolekcji dla duszpasterzy sportowców

Ze względu na pobyt co najmniej do końca sierpnia 2022 roku Uchodźców z Ukrainy w Ośrodku Rekolekcyjnym w Rybakach, miejscem rekolekcji dla duszpasterzy sportowców w dniach 19-22 września będzie OŚRODEK SPOTKAŃ i FORMACJIARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ w Brennej, ul. Leśników 38.
czytaj więcej

Rozważanie na sierpień

Drobne gesty

Pewien stary człowiek siedzi codziennie przed drzwiami swojego domu. Wielu ludzi przechodzi każdego dnia obok niego. On zna ich prawie wszystkich z widzenia. Któregoś dnia nagle ktoś zatrzymał się przed nim; stary człowiek był tym szczerze zaskoczony. Przechodzień uśmiechnął się i wręczył mu małą paczkę tytoniu, mówiąc: „To do fajeczki. Trzymaj się”. Przez wiele dni ów stary człowiek był nad wyraz szczęśliwy z powodu drobnego gestu.
czytaj więcej

Goście

Szczęść Boże! Wyrażam ogromne słowa uznania twórcom tej strony. Życzę wielu łask Bożych i natchnień ...
czytaj wiecej