XXIII Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu

XXIII Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu odbędą się w dniach 8-10 lutego 2019 roku w Kutnie - Wożniakowie. Sportowcy będą rywalizować w 3 kategoriach wiekowych (dziewczęta i chłopcy). Weźmie udział ponad 30 drużyn.

Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej 2019

Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej 2019

W sobotni wieczór w warszawskiej Hali EXPO XXI odbyło się Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej 2019, przy udziale głowy państwa - Prezydenta RP Andrzeja Dudy. To pierwsza ważna uroczystość rozpoczynająca rok 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego

29 Ogólnopolskie Spotkanie Opłatkowe Rodziny Sportowej

29 Ogólnopolskie Spotkanie Opłatkowe Rodziny Sportowej W dniu 12 stycznia br. w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyło się tradycyjne organizowane już po raz 29 Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Sportowej. Historia opłatkowych spotkań została zainicjowana ponad 29 lat temu przez obecnego podczas spotkania ks. Prałata Mirosława Mikulskiego i jest kontynuowane przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe .

XXIII Opłatkowe Spotkanie łódzkiej Rodziny sportowej

XXIII Opłatkowe Spotkanie łódzkiej Rodziny sportowej Dnia 8 stycznia w auli Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Wodnej 34 w Łodzi odbyło się 23. opłatkowe spotkanie łódzkiej rodziny sportowej z ks. Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem, metropolitą łódzkim.

Spotkanie noworoczne rodziny olimpijskiej

Spotkanie noworoczne rodziny olimpijskiej odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Warszawie w salach wystawowych Expo przy ul. Prądzyńskiego.

Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe "Kultura fizyczna a prestiż społeczny"

Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Salezjańska Orgasnizacja Sportowa SALOS RP organizuje i zaprasza na Ogólnopolskie sympozjum naukowe:”Kultura fizyczna a prstiż społeczny”, które odbędzie się w Warszawie w Domu Rekolekcyjno – Formacyjnym na Bielanach, ul. Dewajtis 3. Serdecznie zapraszamy.

XV Mistrzostwa Polski księży w piłce halowej

XV Mistrzostwa Polski księży w piłce halowejXV Mistrzostwa Polski księży w piłce halowej odbędą się w dniach 8/9 lutego 2019 roku w Kołobrzegu. Wszelkie informacje i telefony kontaktowe znajdują się na plakacie, który jest zamieszczony obok.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

XIII Mistrzostwa Europy księży w piłce halowej

XIII Mistrzostwa Europy księży w piłce halowej odbędą się w dniach 25-28 lutego w Czarnogórze.
czytaj więcej

IV Zimowe Igrzyska w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej.

IV Zimowe Igrzyska w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej odbędą się w Wiśle - Stożku 4 marca 2019 roku.
czytaj więcej

Rozważanie na luty

Pokochać z głową

A tak wracamy do pytania o miłość. Czy to, o czym mówiliśmy na początku, to była miłość? Przecież - jak słusznie teraz mówisz - "Ja naprawdę myślałam, że pociąg seksualny to jest miłość, że wystarczy, gdy nam dobrze w łóżku. A naprawdę wcale go nie znałam". "Bo kiedy miałem okazję wiedzieć kim ona jest? Wobec tego czy można mówić, że zdecydowałem się na zaślubienie jej dobrowolnie?".
czytaj więcej

Goście

Bardzo się cieszę, że taka strona powstała. Jestem z wami i po waszej stronie.
czytaj wiecej