34 Ogólnopolskie spotkanie opłatkowe rodziny sportowej

 

34 Ogólnopolskie spotkanie opłatkowe rodziny sportowej odbędzie się 13 stycznia 2024 roku w Centralnym Ośrodku Sportu OPO w Spale. Wezmą w nim udział sportowcy, medaliści mistrzostw świata, Europy, medaliści olimpijscy, trenerzy, działacze, młodzi sportowcy.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.oo.
Proszę przesłać zgłoszenia drogą mailową: oplatek.spala@gmail.com lub telefonicznie: 44/7196525 do 8 stycznia 2024 r.

34 Ogólnopolskie spotkanie opłatkowe rodziny sportowej odbędzie się 13 stycznia 2024 roku w Centralnym Ośrodku Sportu OPO w Spale. Wezmą w nim udział sportowcy, medaliści mistrzostw świata, Europy, medaliści olimpijscy, trenerzy, działacze, młodzi sportowcy.Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.oo.Proszę przesłać zgłoszenia drogą mailową: oplatek.spala@gmail.com lub telefonicznie: 44/7196525 do 8 stycznia 2024 r. Serdecznie zapraszamy.

 

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

32 Mistrzostwa Polski księży w tenisie stołowym

32 Mistrzostwa Polski księży w tenisie stołowym odbędą się w dniach 2-4.04.2024 roku w Piekarach Śląskich.
czytaj więcej

18 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halową.

18 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halową odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2024 roku w Białymstoku.
czytaj więcej

Rozważanie na marzec

Alkoholizm

- Znałam go krótko. Wydawał mi się interesujący. Był jakiś inny. Prawie dziwny. Inny niż wszyscy, których znałam. Mnie to nie przeszkadzało. Wprost przeciwnie. Nosił w sobie jakąś tajemnicę, co jeszcze bardziej uatrakcyjniało mi jego osobowość. - A jak odbierali go inni? - Mamę ujął nieskazitelnymi manierami i elegancką powierzchownością. Zresztą był u nas w domu nie więcej niż dwa razy. A teraz mogę odpowiedzieć, że niezależnie od wszystkiego, ukrywał się ze swoim alkoholizmem. Przy mnie nie pił. Ale pamiętam ten pierwszy raz. - Kiedy to było?
czytaj więcej

Goście

Szczęść Boże! Wyrażam ogromne słowa uznania twórcom tej strony. Życzę wielu łask Bożych i natchnień ...
czytaj wiecej