25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu

25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu

W dniach 8-10 października odbyły się w Krakowie 25 Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu. Wzięło w nich udział ponad 250 zawodników/czek z następujących stowarzyszeń lokalnych SALOS: Czerwińsk, Kutno, Lubin, Kraków Piast, Kraków Różana, Połczyn Zdrój, Przeczno, Suwałki, Świętochłowice, Zyrardow.

 

WYNIKI:

Kat. A (dziewczęta)

1.SL SALOS Przeczno

 

Kat. B (dziewczęta)

1.SL SALOS RÓŻA Kutno

 

Kat. A (chłopcy)

1.SL SALOS RÓŻA Kutno

2. SL SALOS Suwałki

3. SL SALOS PIAST KRAKÓW

 

Kat. B (chłopcy)

1.SL SALOS RÓŻA Kutno

2. SL SALOS Suwałki

3. SL SALOS Lubin Amico

 

Kat. C (chłopcy)

1.SL SALOS Kraków

2.SL SALOS Przeczno

3. 1.SL SALOS RÓŻA Kutno

 

PUCHAR FAIR PLAY

SL SALOS ŻYRARDÓW

 

 

 

 

 

 

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

Zmiana miejsca rekolekcji dla duszpasterzy sportowców

Ze względu na pobyt co najmniej do końca sierpnia 2022 roku Uchodźców z Ukrainy w Ośrodku Rekolekcyjnym w Rybakach, miejscem rekolekcji dla duszpasterzy sportowców w dniach 19-22 września będzie OŚRODEK SPOTKAŃ i FORMACJIARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ w Brennej, ul. Leśników 38.
czytaj więcej

Rozważanie na sierpień

Drobne gesty

Pewien stary człowiek siedzi codziennie przed drzwiami swojego domu. Wielu ludzi przechodzi każdego dnia obok niego. On zna ich prawie wszystkich z widzenia. Któregoś dnia nagle ktoś zatrzymał się przed nim; stary człowiek był tym szczerze zaskoczony. Przechodzień uśmiechnął się i wręczył mu małą paczkę tytoniu, mówiąc: „To do fajeczki. Trzymaj się”. Przez wiele dni ów stary człowiek był nad wyraz szczęśliwy z powodu drobnego gestu.
czytaj więcej

Goście

Za posrednictwem tej strony, z dalekiego Chile, w kontekscie noworocznym, chce podziekowac wszystkim polskim sportowcom ...
czytaj wiecej