II Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich

W tym roku, 19 czerwca księża, zakonnicy i zakonnice staną po raz drugi na starcie Mistrzostw Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich w Międzybrodziu Bialskim w Beskidzie Małym.

Kategoria specjalna zostanie rozegrana przy okazji trzeciego Górskiego Biegu Frassatiego – beskidzkiego półmaratonu terenowego organizowanego przez „Gościa Niedzielnego” i „Radio eM” od 2019 r.

Po trudnym roku pandemii organizacja imprezy stała pod dużym znakiem zapytania. Świeżo odmrażane restrykcje sprawiły, że 19 czerwca na linii startu pojawi się 300 zawodników i zawodniczek – wśród nich kilkunastu księży i zakonników oraz – po raz pierwszy w historii biegu – siostra zakonna.

 Start biegu 19 czerwca o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

10 Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w biegach w Henrykowie

10 Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w biegach w Henrykowie odbędą się 4 września 2021 roku w Henrykowie (gmina Ziębice - archidiecezja wrocławska). Szczegółowe informacje znajdują się obok na stronie.
czytaj więcej

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców

Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców odbędą się w dniach 27-30 września 2021 roku w "Księżówce" w Zakopanem. Rekolekcje wygłosi ks. bp Damian Muskus OFM. Zgłoszenia proszę przesyłać do 30 sierpnia na adres: Ks. Edward Pleń - edosdb@poczta.onet.pl - 663 020 371.
czytaj więcej

Rozważanie na lipiec

10 wskazówek wakacyjnych

1. Pożegnaj się z rodzicami, ale nigdy z Panem Bogiem. 2. Nie zapomnij zabrać plecaka, medalika i książeczki do nabożeństwa. 3. Zabierz wygodne buty, abyś mógł dojść do kościoła.
czytaj więcej

Goście

Szczęść Boże! Wyrażam ogromne słowa uznania twórcom tej strony. Życzę wielu łask Bożych i natchnień ...
czytaj wiecej