Mistrzostwa Polski Księży i ministrantów w kolarstwie szosowym w Skrzatuszu

Mistrzostwa Polski Księży i ministrantów w kolarstwie szosowym w Skrzatuszu

ZAPROSZENIE

 

Mamy ogromną radość zaprosić wszystkich ministrantów, lektorów, szafarzy (całą służbę liturgiczna ołtarza) oraz kleryków, braci zakonnych, księży i ojców zakonnych a także księży biskupów diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej do udziału w V MISTRZOSTWACH KSIĘŻY I MINISTRANTÓW DIECEZJI KOSZALIŃSKO – KOŁOBRZESKIEJ W KOLARSTWIE SZOSOWYM – SKRZATUSZ 18 V 2020.

 

Wielką nowością planowanego spotkania w dniu 18 maja 2019 r. będzie fakt jednoczesnego rozegrania V MISTRZOSTW POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM DUCHOWIEŃSTWA I MINISTRANTÓW – SKRZATUSZ 18 V 2019. Zapraszamy wiec również duchowieństwo i ministrantów z całej Polski!!!

Zawody w formacie ogólnopolskim będą rozegrane łącznie i w oparciu i ten sam regulamin i kategorie wiekowe jak mistrzostwa diecezji. Oczywiście uczestnicy z poza diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej walczą o trofea V MISTRZOSTW POLSKI. Zawodnicy pochodzący z terenu diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej walczą o trofea V MISTRZOSTW POLSKI i  II MISTRZOSTW DIECEZJI.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy oprócz pełnienia służby przy ołtarzu Jezusa Chrystusa, odnajdują radość życia gdy siadają na swoje rowery. Zaproponowane spotkanie i zawody mają pomóc połączyć nasze życie modlitwy i służby z radosnym uprawianiem sportu. 18 maja chcemy pokłonić się Matce Bożej w Skrzatuszu i u Jej stóp rozegrać zawody rowerowe. Poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej dziękować Jezusowi za dar powołania do służby przy ołtarzu.

Wyścig kolarski i zawody rowerowe będą niosły z sobą wielkie emocje związane z rywalizacją sportową, ale mają być także dobra okazją do spotkania braci ministranckiej i kapłańskiej. Do udziału w zawodach w dwóch najmłodszych kategoriach zapraszamy także tych, którzy jeszcze nie są ministrantami aby przez wspólnie z nami przeżytą przygodę odnajdywali w sobie powołanie do tej zaszczytnej służby. Całe rodziny zachęcamy do kibicowania i świetnej zabawy!

 

Organizatorzy:

Diecezja Koszalińsko – Kołobrzeska  & Salezjanie Inspektorii Pilskiej

 

Ważne dokumenty i informacje do pobrania:

mapa trasy

wysokość trasy

 

Dane kontaktowe organizatora II Mistrzostw Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej:

Ks. Mariusz Ambroziewicz

Ul. Chrobrego 7; 75-063 Koszalin

mariusz.ambroziewicz@wp.pl

tel. 606-828-182

 

Dane kontaktowe organizatora V Mistrzostw Polski

Ks. Bartłomiej Przybylski sdb

Ul. Andersa 34; 64-920 Piła

sdbpila@gmail.com

tel. 530-505-677

 

Ps. Wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszam do odwiedzania strony www.kkks.pl – zakładka WYPRAWY.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

XIII Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w piłce nożnej halowej

XIII Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w piłce nożnej halowej odbędą się 13 lutego 2021roku w Krakowie, ul. Tyniecka 39 w WSD Salezjanów.
czytaj więcej

XX Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach błyskawicznych.

XX Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach błyskawicznych. Zapraszamy Księży, Alumnów, Braci i Siostry Zakonne, które odbędą się w Konstancinie - Jeziorna ul. Leśna 15/17 w Pallotyńskim Centrum Animacji Misyjnej 15 lutego 2021 roku
czytaj więcej

Rozważanie na styczeń

Nowy Rok na nowo

Czas przemija tak bardzo szybko, a my wciąż z niedowierzaniem spoglądamy za siebie, by przekonać się, że jego nieubłagany upływ staje się rzeczywistością. I oto skończył się kolejny rok naszego życia - rok, w którym na pewno wiele się działo, w którym dokonywaliśmy tysięcy dużych i małych wyborów, w którym przybliżaliśmy się z każdą minutą do Tego, który nas stworzył.
czytaj więcej

Goście

Szczęść Boże! Wyrażam swoją radość z powstania strony. Zapraszam też na www.sportowcy.czest.pl - stronę ...
czytaj wiecej