Wyniki XXX Światowych Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej
6 maja 2019
329 sportowców z SALOS RP wzięło udział w XXX ŚIMS, które odbyły się w Lublanie. Wzięło w nim udział ponad 1200 sportowców z 16 krajów. Wydarzeniem niezwykłym było to, że w igrzyskach swoją reprezentację wystawili też uchodźcy.
Nasza reprezentacja 3 maja w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski wzięła udział w uroczystej mszy św., której przewodniczył i wygłosił Słowo Boże krajowy duszpasterz sportowców, ks. Edward Pleń.
WYNIKI XXX ŚWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ
Lublana – Słowenia – 30.04 – 5.05.2019r.
PIŁKA NOŻNA
CHŁOPCY A
1. Don Bosco Zwijnaarde - BELGIUM
2. Don Bosco Hechtel - BELGIUM
3. SDM Domino Bratislava B - SLOVAKIA
CHŁOPCY B
1. DBKO KORTRIJK - BELGIUM
2. SL SALOS SZCZECIN - POLAND
3. SDM Domino Bratislava D - SLOVAKIA
DZIEWCZĘTA A
1. Roza Kutno - POLAND
2. Don Bosco Hechtel - BELGIUM
3. Don Bosco SPW Brussels - BELGIUM
DZIĘWCZETA B
1. Don Bosco Haacht - BELGIUM
2. Don Bosco Gymnasium Essen - GERMANY
SIATKÓWKA
CHŁOPCY A
1. Don Bosco Haacht - BELGIUM
2. SL SALOS Bydgoszcz - POLAND
3. Szalezi Szent Ferenc Gym. - HUNGARY
Fair play: SL SALOS RP Krakow
CHŁOPCY B
1. SALOS Wodna Lodz - POLAND
2. Lodz Szkola - POLAND
3. Don Bosco Gym – Unterwaltersdorf - AUSTRIA
DZIEWCZĘTA A
1. ASD Alassio L. PGS - ITALY
2. Volleyball club Don Bosco Zagreb - CROATIA
3. SL SALOS Krakow - POLAND
DZIEWCZĘTA B
1. Volleyball club Don Bosco Zagreb 1 - CROATIA
2. SALOS Wodna Łodz - POLAND
3. SL SALOS Ełk - POLAND
KOSZYKÓWKA
CHŁOPCY A
1. KK Bosco ZAGREB - CROATIA
2. PGS Folgore Rome - ITALY
3. SL SALOS Ełk - POLAND
Fair play: SALOS Dobieszczyzna POLAND
CHŁOPCY B
1. ASD PGS Sales - ITALY
2. Don Bosco Haacht - BELGIUM
3. KK Bosco Zagreb - CROATIA
DZIEWCZĘTA A
1. SALOS Słupsk - POLAND
DZIEWCZĘTA B
1. Don Bosco Haacht - BELGIUM
2. Mi Equipo Mola Madrid - SPAIN
3. SALOS Piast Krakow - POLAND
Fair play: SALOS Piast Krakow - POLAND
TENIS STOŁOWY
CHŁOPCY A
1. Marcin Kociuba – SALOS Szczecin (PL)
2. Hubert Wrona – SALOS Lublin (PL)
3. Antoni Zdybel – SALOS Lublin (PL)
CHŁOPCY B
1. Gabriel Palonka – SALOS Lublin (PL)
2. Adam Banderski – SALOS Lublin (PL)
3. Xabier Carricuba – Club Deportivo Maria Auxiliadora Lugo (ES)
DZIEWCZĘTA A
1. Dominika Stępniewska – SALOS Lublin (PL)
2. Milena Dyja – Płock (PL)
3. Maria Domaniewska – Roza Kutno (PL)
DZIEWCZĘTA B
1.Emma Orpik – SALOS Lublin (PL)
2. Anna Pylak – SALOS Lublin (PL)
3. Alicja Woś – Staniątki (PL
DZIEWCZĘTA DEBEL B
1. Dominika Stępniewska – Milena Dyja – POLAND
2. Emma Orpik – Anna Pylak – SALOS Lublin – POLAND
3. Maria Domaniewska – Zofia Dpmaniewska – SALOS Róża Kutno – POLAND
CHŁOPCY DEBEL A
1. Gabriel Palonka – Hubert Weona SALOS Lublin – POLAND
2. Karol Kta – Antoni Zdybel – SALOS Lublin – POLAND
3. Maecin Kociuba – Mitchel Gowie – SALOS Szczecin / Don Bosko Antweerp – POLAND/BELGIUM
CHŁOPCY DEBEL B
1. Adam Bandesrki – Jakub Tomasiak – SALOS Lublin – POLAND
2. Jakub Makutynowicz – Łukasz Zięcina -SALOS Szczecin -POLAND
3. Michał Majchrzak – Łukasz Spychalski – SALOS Szczecin - POLAND