XIII Diecezjalny turniej szachowy o puchar św. Krzysztofa

Tradycyjnie od 13 lat Diecezjalne Duszpasterstwo Sportu Diecezji Drohiczyńskiej organizuje na terenie Diecezji Drohiczyńskiej Turnieje Szachowe o Puchar Świętego Krzysztofa.

29 lipca 2018 roku odbył się w Zespole Szkolno – Przedszkolny w Czeremsze już XIII Diecezjalny Turniej Szachowy o Puchar Świętego Krzysztofa.

Gościliśmy 43 zawodników z: Warszawy, Białegostoku, Siemiatycz, Hajnówki, Międzyrzecza Podlaskiego, Węgrowa, Siedlec, Bielska Podlaskiego, Sarnak, Mińska Mazowieckiego, Sokółki, Czeremchy, Sokołowa Podlaskiego, Dasze, Stawiszcze. Najmłodszymi zawodnikami byli 6 letni Magda Korowajczuk z Sarnak i Jakub Samoszuk z Białegostoku. Najstarszym 82 letni Andrzej Dzienisiuk z Siemiatycz.

Turniej sędziował Józef Flaziński z Sokołowa Podlaskiego. Grano 7 rund po 15 minut na zawodnika systemem szwajcarskim.

Zwycięzcą całego turnieju został Maciej Kamiński reprezentujący Miejsko Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok. W kategorii do lat 10 wśród dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Moniuszko reprezentująca również Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Dawid Dobosiewicz reprezentujący Miejskie Towarzystwo Szachowe Mińsk Mazowiecki. W kategorii do lat 13 wśród dziewcząt zwyciężyła Adrianna Staniewicz reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok. Wśród chłopców zwyciężył Wiktor Kukawski reprezentujący Między Uczniowski Klub Sportowy „Gambit” Międzyrzec Podlaski. W kategorii do lat 18 zwyciężyła Joanna Szymańska reprezentująca Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Sarnaki. Wśród chłopców zwycięzca turnieju Maciej Kamiński reprezentujący Miejsko Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok. W kategorii seniorów powyżej 18 lat życia zwyciężył Adam Sieklucki reprezentujący Między Uczniowski Klub Sportowy „Stoczek 45” Białystok. W kategorii kobiet zwyciężyła Ewa Rosa z miejscowości Dasze.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe. Zwycięzca otrzymał ponadto statuetkę św. Krzysztofa.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Stowarzyszeniu św. Józefa Kalasancjusza „Parafiada” z Warszawy, Ministerstwu Sportu i Turystyki, P.H.U ,,LOKOMOTIV” Bronisław Plata Podegrodzie, PKP S.A Warszawa, PKP PLK Warszawa, ARS-BUD Ryszard Stefaniuk Biała Podlaska, PU-B SANBUD Białystok, Przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji Hajnówka, ILONA S.C Kazimierz Strojek, Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Wygoda Bielsk Podlaski. Składam serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Pani Dyrektor Joannie Gnatowskiej, Milenie Ptasznik, Anecie Niczyporyk, Halinie i Janowi Stańczyk i Monice Aleksiejuk.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

XIII Mistrzostwa Europy księży w piłce halowej

XIII Mistrzostwa Europy księży w piłce halowej odbędą się w dniach 25-28 lutego w Czarnogórze.

IV Zimowe Igrzyska w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej.

IV Zimowe Igrzyska w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej odbędą się w Wiśle - Stożku 4 marca 2019 roku.

A tak wracamy do pytania o miłość. Czy to, o czym mówiliśmy na początku, to była miłość? Przecież - jak słusznie teraz mówisz - "Ja naprawdę myślałam, że pociąg seksualny to jest miłość, że wystarczy, gdy nam dobrze w łóżku. A naprawdę wcale go nie znałam". "Bo kiedy miałem okazję wiedzieć kim ona jest? Wobec tego czy można mówić, że zdecydowałem się na zaślubienie jej dobrowolnie?".

Szczęść Boże! Wyrażam swoją radość z powstania strony. Zapraszam też na www.sportowcy.czest.pl - stronę ...