Relacja z III dnia XVI Międzynarodowych Szachowym Mistrzostw Polski Duchowieństwa

Relacja z III dnia XVI Międzynarodowych Szachowym Mistrzostw Polski Duchowieństwa

Trzeci dzień XVI Międzynarodowych Szachowych Mistrzostw Polski Duchowieństwo potwierdził siłę gry najlepszych. Dzisiejsze gry były bardzo zacięte i pełne niespodzianek. Lider zremisował dwie partie. Po ciężkich zmaganiach liderem pozostał ks. Jan Kojło z Kościoła Prawosławnego zdobywając 5 punktów. Po piętach depcze na drugim miejscu ks. Karol Jakubiak z Diecezji Siedleckiej mając również 5 punków. Na trzecim miejscu mając również tyle samo punktów jest ks. Mirosław Mejzner Pallotyn – rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie.

W dniu dzisiejszym kategorie szachowe zdobyli ks. Marek Januszewski III Z Diecezji Toruńskiej kl. Łukasz Chamier – Ciemiński IV z WSD w Gdańsku i ks. Bożydar Sztank również IV z Archidiecezji Przemyskiej.

Drużynowo prowadzą Księża Pallotyni.

Od 6 lat przyznawana jest nagroda Fer Play. Dotychczas laureatami byli: Ks. Dębowski Stanisław, D. Radomska, Ks. Kubicz Piotr, D. Sandomierska, Kl. Moczulski Tomasz, D. Drohiczyńska, Ks. Rutowski Tadeusz, D. Płocka i S. Buszta Zofia, Kanoniczki Ducha Świętego. Również w tym roku będzie przyznana Nagroda Fer Play ufundowana przez Telewizję „Republika”.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

22 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskie w futsalu

22 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskie w futsalu rozegrane zostaną w dniach 26-28 stycznia 2018 roku w Suwałkach. Weźmie w nich udział młodzież z kilkunastu stowarzyszeń lokalnych SALOS. Rywalizacja przebiegać będzie w trzech kategoriach wiekowych (chłopcy i dziewczęta).
czytaj więcej

Międzynarodowe szachowe mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach szybkich i błyskawicznych

Międzynarodowe szachowe mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach szybkich i błyskawicznych odbędą się w dniach od 11 do 13 lutego 2018 roku w Konstancinie Jeziorna
czytaj więcej

Rozważanie na styczeń

Nowy Rok na nowo

Czas przemija tak bardzo szybko, a my wciąż z niedowierzaniem spoglądamy za siebie, by przekonać się, że jego nieubłagany upływ staje się rzeczywistością. I oto skończył się kolejny rok naszego życia - rok, w którym na pewno wiele się działo, w którym dokonywaliśmy tysięcy dużych i małych wyborów, w którym przybliżaliśmy się z każdą minutą do Tego, który nas stworzył.
czytaj więcej

Goście

Bardzo się cieszę, że taka strona powstała. Jestem z wami i po waszej stronie.
czytaj wiecej